Back to top
Sdílet

Dirt Rally 2.0 Sezóny 3 a 4 odhaleny

vida 12. 8. 2019 0 komentářů

Codemasters® dnes potvrdilo, že od 27. srpna bude v DiRT Rally 2.0 ™ spuštěna 3. a 4. sezóna. Sezóna 3 se vrací ke svým rally kořenům s oblíbenými místy Finskem a Řeckem doplněnými o zcela nová vozidla včetně Peugeot 206 Rally a Volkswagen Golf Kitcar. Hráči také dostánou nejnovější aktualizace sezóny 2019 FIA World Rallycross Championship v podobě okruhu Yas Marina Circuit v Abú Dhabí. Stejně jako v předchozích sezónách dostanou hráči kombinaci lokací, aut a polepů.

Jednotlivé části DiRT Rally 2.0 sezóny 3 budou vydány podle následujícího harmonogramu:

– Týden 1: SUBARU Impreza (2001), Ford Focus RS Rally 2001
Týden 3: Argolis Greece, Special Livery Pack
Týden 5: Peugeot 306 Maxi, Seat Ibiza Kit Car
Týden 7: Yas Marina Circuit, Abu Dhabi, Special Livery Pack
Týden 9: Peugeot 206 Rally, Volkswagen Golf Kitcar
Týden 11: Jämsä Finland, Special Livery Pack

Sezóna tři je kombinace Rally a Rallycrossu s velmi oblíbeným SUBARU Impreza (2001) a Ford Focus RS Rally 2001 a rally lokacemi Řecko a Finsko, jež byli součástí původní DiRT Rally. Týden sedm odhalí novou lokalitu pro RX v Yas Marina Circuit. Bude to směs asfaltových a šotolinových sekcí umístěných na stadionu v Abú Dhabí. Podoba trati pro rallycross v Yas Marina Circuit byla představena jako úvodní kolo mistrovství světa v rallycrossu 2019 FIA a nzní bude mít debut v DiRT Rally 2.0. Hráči také dostanou oblíbené F2 Kit Car jež budou představovat Peugeot 306 Maxi a Seat Ibiza Kit Car.

Sezóna 4 DiRT Rally 2.0 začíne 19. listopadu podle následujícího harmonogramu:

Týden 1: Killarney International Raceway, South Africa
Týden 3: Lydden Hill, UK, Special Livery Pack
Týden 5: Renault Clio R.S. RX, Renault Megane R.S. RX, Ford Fiesta Rallycross (MK8), Special Livery Pack
Týden 9: Peugeot 208 WRX, Ford Fiesta Rallycross (STARD)
Týden 11: Ford Fiesta RXS Evo 5, Audi S1 EKS RX quattro, Seat Ibiza RX, Special Livery Pack

Sezóna Four začne novou lokalitou rallycrossu v Jižní Africe, následovanou Lydden Hillem, kterou fanoušci dobře znají z DiRT Rally a DiRT 4. Sezóna 4 také oslavuje sezónu 2019 mistrovství světa FIA v rallycrossu, když budou přídány nejnovější specifikaci několika aut.

“Od zahájení DiRT Rally 2.0 uplynulo šest měsíců a reakce komunity byla opravdu pozitivní,” řekl Ross Gowing, DiRT Rally 2.0 Game Director ve společnosti Codemasters. “Trávíme spoustu času posloucháním našich hráčů a jsme rádi, že jim můžeme přinést remstrovanou klasiku spolu s novými vozidly a místy, které jim poskytnou zcela nový zážitek.”

Sezóna 3 a 4 jsou perfektní směsí klasického a nového jako jsou Řecko a Finsko, které byly uvedeny v původní DiRT Rally, a nové rallycross okruhy v Abú Dhabí a Jižní Africe. Je zde tedy tolik rozmanitosti, jenž osloví staré i nové hráče. Jsme také potěšeni, že jsme mohli aktualizovat FIA Mistrovství světa v rallycrossu o nová 2019 vozidla včetně aktualizí karoserií a polepů. “

Hráči budou mít možnost zakoupit si sezónu 3 a 4 a každý kus obsahu samostatně ve svém digitálním obchodě podle svého výběru.

Zdroj: Codemasters